پیام تبریک رئیس و هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان خوزستان به مناسبت عید غدیر خم

01:5762

به گزارش روابط عمومی سازمان  نظام مهندسی ساختمان خوزستان رئیس و هیات مدیره استان در پیامی فرارسیدن عید سعید غدیر خم عید ولایت و امامت را به همه مسلمانان، مخصوصا همکاران گرامی و اعضای محترم نظام مهندسی استان تبریک گفتند.

متن پیام بدین شرح است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

من کنت مولاه فهذا علی مولاه

منت خدای عزوجل را که ما را در زمره متمسکین به ولایت حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب (علیه‌السلام) قرارداد تا در سایه‌سار آن امام همام، از برکات و نعمات سرشار الهی بهره‌مند گردیم. غدیر روز تجدید میثاق و عهد با مقام عظمای ولایت است.

طلیعه عید سعید غدیر خم که عید الله اکبر است یاد آور روزی است که به واسطه ابلاغ ولایت امیرالمومنین علی (ع) خداوند متعال دین اسلام را کامل و نعمت را بر بندگان تمام نمود.

غدیر در فرمایش معمار کبیر انقلاب «قدس سره» بالاترین عید و ادامه نبوت است، غدیر روز تجدید میثاق با رهبری و روز تجدید عهد با مقام عظمای ولایت است.

شخصیت بی نظیر امام علی (ع) در طول تاریخ سبب گردیده که هر انسان آزاده ای مجذوب این آیینه تمام نمای خدایی گردد ،اقتدا به مولا علی (ع) در ابعاد مختلف فردی و اجتماعی گواه این امر بوده و نام مبارک ایشان اسوه جوانمردان ،عدالت طلبان ،دینداران و عالمان بوده و سیره حکومت داری ایشان آمال کارگزاران می باشد.

فرارسیدن عید سعید غدیر خم، روز امامت و ولایت را به محضر آقا امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همکاران محترم و به ویژه اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خدواند بی همتا و منان مسألت داریم به یمن این عید بزرگ، همه ما را از نعمت هدایت و سعادت دو جهان برخوردار فرماید و از پیروان راستین ائمه معصومین (ع) قرار دهد.

لینک کوتاه
https://nezam-khz.ir/?p=41139

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.