سازمان نظام مهندسی ساختمان

خواجوی: لزوم ارائه خدمات رفاهی مطلوب به اعضا

03:005302

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان بر لزوم ارائه خدمات رفاهی مناسب و مطلوب به اعضای سازمان تاکید کرد.

مهندس کورش خواجوی در گفت و گو با روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان اظهار کرد: ارائه  امور رفاهی به اعضا در سازمان یک واقعیت است که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

وی ادامه داد: در این راستا هیات مدیره دوره هشتم سازمان به جهت ارائه خدمات رفاهی مناسب، مطلوب و با کیفیت در راستای افزایش روحیه نشاط و شادابی و همچنین رضایتمندی هرچه بیشتر مهندسان، گام های موثری برداشته از این طریق خدمتگزار اعضا است.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان به گزارش عملکرد چند ماه اخیر سازمان در بحث رفاه پرداخت و گفت: در سال ۱۴۰۰ بدلیل شیوع بیماری کرونا خدمات تفریحی و ورزشی در کلیه رشته ها تعطیل و فقط خدمات در خصوص تسهیلات بانکی و بیمه ای تامین اجتماعی به مهندسین ارائه شد.

وی افزود: از تسهیلات بانکی می توان به اعطای تسهیلات بانک رسالت با نرخ ۲ درصد به  ۹۹ نفر، تسهیلات بانک مهر با نرخ ۴ درصد به  ۲۳۲ نفر، تسهیلات با نرخ ۴ درصد بانک تجارت به  ۱۴۳ نفر و رفی ۱۷۵ نفر به بانک تجارت  جهت دریافت تسهیلات  با نرخ ۱۸ درصد می توان اشاره کرد که ارائه این تسهیلات در سال ۱۴۰۱ براساس فراخوان و ثبت نام از اعضا ادامه دارد.

خواجوی بحث بیمه تکمیلی را یکی از موضوعات مهم جهت ارائه به اعضا عنوان کرد و گفت: جهت بهره‌مندی اعضا و پرسنل سازمان و همچنین خانواده‌های آنان از خدمات بیمه تکمیلی درمان، عمر و حوادث و همچنین بیمه مسئولیت اعضا، تفاهم نامه ای با شرکت نوید رفاه ایرانیان (نماینده شرکت بیمه البرز) در سال ۱۴۰۰ منعقد گردید.

وی خاطر نشان کرد: براساس توافق سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان تأمین اجتماعی در جهت رفع مشکل بیمه تأمین اجتماعی اعضای سازمان، در سال۱۴۰۰،  ۲۰۳ نفر از اعضا به بیمه شعبه یک تامین اجتماعی جهت بهره مندی از بیمه تامین اجتماعی معرفی شدند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان از تفاهم نامه همکاری با هتل چهارستاره رضوان واقع در سرعین خبر داد و اظهار داشت: براساس این تفاهم نامه اعضای سازمان می توانند با تخفیف های ۶۰ درصد در سه ماهه اول سال، ۴۰ درصد در سه ماهه دوم سال و ۷۰ درصد در شش ماهه دوم سال در این هتل اقامت داشته باشند.

وی با بیان اینکه پیگیری ها جهت انجام تفاهم نامه با باشگا های ورزشی آقایان و بانوان صورت گرفته است گفت: تفاهم نامه ای با استخر راشا منعقد شده است که اعضا می توانند از طریق لینک رفاهی نست به ثبت نام و رزرو استخر اقدام نمایند.

وی در خصوص آپارتمان سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان در رامسر گفت: هدف از خرید این  آپارتمان یک سرمایه گذاری برای سازمان بود که در سال ۸۵ پیش خرید شد ودر هیات مدیره دو دوره قبل برای انتقال سند و تحویل، پیگیری هایی انجام شد.

وی در این خصوص ادامه داد: در مجمع سال ۹۸، مجوز فروش این آپارتمان  و خرید یک واحد جایگزین آن در تهران گرفته شد اما بدلایلی مانند آماده نبودن سند و عدم انتقال آن بنام سازمان این کار تا الان انجام نشده است.

وی با بیان اینکه این آپارتمان تاکنون مورد استفاده و سکونت هیچ یک از اعضا قرار نگرفته است تصریح کرد:  انتقال سند این واحد به نام سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان در حال انجام است و به زودی این مهم رقم خواهد خورد.

وی در پایان عنوان کرد: یکی از مهمترین مطالبات اعضا دریافت خدمات رفاهی با کیفیت مطلوب است که بر آن هستیم در سال ۱۴۰۱ با تکیه بر پتانسیل های موجود،گام های موثری در این راه برداشته و رضایت حداکثری جامعه مهندسی خوزستان را در این خصوص کسب نماییم.

لینک کوتاه
https://nezam-khz.ir/?p=33717

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.