برگزاری جلسه هم اندیشی با مدیران اجرایی دفاتر نمایندگی 

به منظور بررسی عملکرد دفاتر و پیشبرد اهداف هر چه بهتر امور،جلسه هم اندیشی با حضور هیات رئیسه ،هیات مدیره ، بازرسان سازمان و مدیران واحد ها با مدیران اجرایی دفاتر نمایندگی شهرستانها برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان:درابتدای جلسه رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، از مدیران اجرایی دفاتر نمایندگی به خاطر حضور در این جلسه تقدیر و تشکرنمود و اظهارکرد: دفاتر نمایندگی به واسطه ارتباط مستقیم با مهندسان و مراجعه کنندگان، مسئولیت مهمی در راستای پیشبرد اهداف سازمان دارند.
مظفر ساعد با بیان اینکه دفاترنمایندگی نقش بسزایی در برون رفت از مشکلات دارند عنوان کرد: تمام ساخت و سازها باید زیر پوشش سازمان نظام مهندسی انجام گردد و  مدیران اجرایی دفاتر نمایندگی  باید در جهت پیشبرد امور، تعامل و ارتباط سازنده با مراجع و سازمان های مرتبط مانند فرمانداری ها، شهرداری ها و دادستانی برقرار نمایند.
در ادامه این جلسه هیات رییسه و تعدادی از اعضای هیات مدیره و بازرسان در خصوص  مسایل مطرح شده به گفتگو پرداختند.
بنابراین براین گزارش،مدیران اجرایی دفاتر نمایندگی نیز سوالات،پیشنهادات،مسائل و مشکلات مربوط به دفتر خود  را مطرح کردند و  مدیران واحد های سازمان نیز پاسخگوی آنان بودند.
ساعد در پایان این نشست صمیمانه رعایت نظم در همه امور را اولویت و الگوی اصلی هیات مدیره دوره هشتم سازمان برشمرد و بیان داشت: همگان بگونه ای عمل نمایند که شاهد نمود این خواسته در عملکرد مدیران اجرایی شهرستانها و پرسنل آنان باشیم تا با یاری خداوند و حمایت همیشگی اعضا ، سازمان نظام مهندسی به جایگاه و منزلت اصلی خود نائل آید.

لینک کوتاه
https://nezam-khz.ir/?p=36911

دیدگاه ها بسته شده اند.

دیدگاه ها بسته شده اند.